Series
Ratings
351
Trigun StargazeRated ★ 3.5
Diary of a Strange LandRated ★ 4.0
Medalist Season 2Rated ★ 4.0
The Pitt Season 1Rated ★ 4.0
You and I Are Polar OppositesRated ★ 4.5
Slow Horses Season 1Rated ★ 3.5
A Murder at the End of the WorldRated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 3.5
CITY THE ANIMATIONRated ★ 3.0
Chainsaw Man – The CompilationRated ★ 3.5
Next in Fashion Season 1Rated ★ 3.0
Captivated, by YouRated ★ 3.5
Blue PeriodRated ★ 3.5
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Severance Season 2Rated ★ 4.5- 임윤찬의 고전적 하루Rated ★ 3.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
The Summer Hikaru DiedRated ★ 3.5
See You Tomorrow at the Food CourtRated ★ 2.5
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5