Movies
Ratings
19
Escape PlanRated ★ 4.5
Eat Pray LoveRated ★ 4.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.0
RedRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
The TargetRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 2.5
VeteranRated ★ 4.0