Movies
Ratings
77
Finding NemoRated ★ 5.0
12 Years a SlaveRated ★ 4.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
Legally BlondeRated ★ 3.0
Kill Your DarlingsRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
CarolRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.5
The Man from NowhereRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 5.0
MinionsRated ★ 3.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 1.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
Public EnemyRated ★ 4.0
August RushRated ★ 5.0
Kung Fu PandaRated ★ 4.5