Series
Ratings
15
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 5.0
Delicious ProposalRated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 5.0- Three FriendsRated ★ 5.0
Hur JunRated ★ 5.0
BrainRated ★ 5.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 5.0
Emperor Wang GunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0- War of MoneyRated ★ 4.5
SignalRated ★ 4.5
High KickRated ★ 4.0