Series
Ratings
48
Worlds WithinRated ★ 5.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 5.0
Wednesday Season 1Rated ★ 3.5- Please Like MeRated ★ 5.0
Please Like MeRated ★ 4.5- Please Like MeRated ★ 4.0
- Please Like MeRated ★ 4.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 4.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 5.0