Series
Ratings
26
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0- Legal High SP 2Rated ★ 4.0
Legal High 2Rated ★ 3.5
Legal HighRated ★ 5.0
Operation LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
NarcosRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 4.5
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Prison Break Season 1Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 1.5