Movies
Ratings
176
12 StrongRated ★ 5.0
Act of ValorRated ★ 5.0
71: Into the FireRated ★ 5.0
JobsRated ★ 5.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
BelieverRated ★ 5.0
On Your Wedding DayRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
We Bought a ZooRated ★ 5.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
FuryRated ★ 4.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
MaleficentRated ★ 1.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.0
EquilibriumRated ★ 3.5
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0