Series
Ratings
22
Money Heist season 2Rated ★ 4.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 5.0
WestworldRated ★ 2.5
Stranger ThingsRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
NarcosRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 0.5
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 0.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 4.5
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 2.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 0.5