Series
Ratings
82
The Art of SarahRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 3.5
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5
Emily in Paris Season 4Rated ★ 4.0
Normal PeopleRated ★ 3.5
A Clean SweepRated ★ 4.5
One Day OffRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.0
Hot Stove LeagueRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 3.5
Wednesday Season 1Rated ★ 3.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
Friends Season 2Rated ★ 5.0
Friends Season 4Rated ★ 5.0
Friends Season 7Rated ★ 5.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 10Rated ★ 5.0
SeeRated ★ 3.0
SeeRated ★ 3.0