Series
Ratings
249
A Knight of the Seven KingdomsRated ★ 4.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
SPY x FAMILY Season 3Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
Badly In Love Season 1Rated ★ 3.5- CasheroRated ★ 2.5
Family PlanRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 3.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5
NewtopiaRated ★ 3.0
Our Beloved SummerRated ★ 3.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Study GroupRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Sword Art OnlineRated ★ 3.5
Hellbound Season 2Rated ★ 2.5