Movies
Ratings
449
HerRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.5
Lupin the Third vs. Detective Conan: The MovieRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The DreamersRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
OculusRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
The Emperor's New GrooveRated ★ 4.0
RED 2Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
SpringtimeRated ★ 4.0
The RecruitRated ★ 4.0
The EscapistRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 2.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
L: Change the WorldRated ★ 3.0