Movies
Ratings
1113
The Darjeeling LimitedRated ★ 3.5- HumintRated ★ 3.5
The Taste of TeaRated ★ 4.5
Toni ErdmannRated ★ 3.5
Project Hail MaryRated ★ 5.0
Equinox FlowerRated ★ 5.0
The RIPRated ★ 3.5
The Pale Blue EyeRated ★ 3.5
In for a MurderRated ★ 3.0
Wake Up Dead Man: A Knives Out MysteryRated ★ 4.5
YesterdayRated ★ 3.5- Omniscient ReaderRated ★ 3.5
Bogota: City of the LostRated ★ 3.0
A ManRated ★ 3.5
The Ballad of a Small PlayerRated ★ 2.5
FailanRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
A Girl Looks Like the SunRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 4.0
Good NewsRated ★ 3.5