Series
Ratings
34
Jeong Do JeonRated ★ 5.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.0
Modern FamilyRated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
Modern FamilyRated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 3.5
Six Flying DragonsRated ★ 5.0
HeroesRated ★ 4.0
HeroesRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 2.0
Heroes RebornRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 5.0
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.5- Nine Tailed FoxRated ★ 2.5
All InRated ★ 5.0
IljimaeRated ★ 4.0
Cheongdam Dong AliceRated ★ 3.0
My PrincessRated ★ 3.0