Series
Ratings
45
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.0- Minor League Season 1Rated ★ 4.0
The Last AlaskansRated ★ 3.5
My Fair PrincessRated ★ 4.0
ChernobylRated ★ 4.0- Three KingdomsRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0
The Man Who Can't Get MarriedRated ★ 3.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
The SopranosRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Infinite ChallengeRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0