Series
Ratings
50- ItRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.5
IljimaeRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 3.0
Cheese in the TrapRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
The Big Bang Theory Season 7Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 6Rated ★ 4.0
Queen of MysteryRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 5Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 4Rated ★ 4.0
Fight For My WayRated ★ 3.5
The Big Bang Theory Season 2Rated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 3Rated ★ 4.0
Squad 38Rated ★ 3.5
Liar GameRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
The ProducersRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0