Titles you rated
Go Go Squid 2: Dt.Appledog's TimeRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 1.5
My Little HappinessRated ★ 2.5
Love O2ORated ★ 3.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 3.5
You're My PetRated ★ 3.5
Temperature of LoveRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 2.5
Missing NineRated ★ 4.0
Empress KiRated ★ 4.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 3.5
Kanojo wa Kirei dattaRated ★ 3.0
A Love So BeautifulRated ★ 5.0
The King: Eternal MonarchRated ★ 2.0
Dr. RomanticRated ★ 4.0
Love in the MoonlightRated ★ 1.0
20th Century Boy and GirlRated ★ 3.0
Money FlowerRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 3.0
Welcome, First Time Living in KoreaRated ★ 3.0