Movies
Ratings
563
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 2.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 3.5
TyphoonRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 3.5
Small Town RivalsRated ★ 3.0
Conduct ZeroRated ★ 3.5
Rough PlayRated ★ 2.5
RoboCopRated ★ 3.5
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 3.5- Untouchable LawmenRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 2.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.5- Sex Is Zero 2Rated ★ 3.0
CasperRated ★ 3.0
The Karate KidRated ★ 3.5
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.0
Stuart Little 2Rated ★ 3.0
Superman ReturnsRated ★ 3.0
Sister Act 2: Back in the HabitRated ★ 4.0
The President's BarberRated ★ 3.0