Series
Ratings
11- SkinsRated ★ 5.0
Individualist Ms. Ji YoungRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 1.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 4.5
Reply 1988Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 4.5
You're the Best, Lee Soon ShinRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 4.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0