Titles you rated
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0- InuYashaRated ★ 3.0
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.0
Temptation of WifeRated ★ 3.0
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.5
The Innocent ManRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 3.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 3.5