Titles you rated
SpotlightRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 2.5
Begin AgainRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 1.5
LooperRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5