Titles you rated
The Art of SarahRated ★ 2.5
Man Vs BabyRated ★ 2.5
Romantics AnonymousRated ★ 2.5
Oshi no KoRated ★ 4.0
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0- Kian's Bizarre B&B Season 1Rated ★ 2.5
Better Late Than Single Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Nine PuzzleRated ★ 3.0
Mercy for NoneRated ★ 2.0
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 3.5
The ResidenceRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.0
The Road to MurderRated ★ 3.5
KarmaRated ★ 3.5
Good or Bad Dong JaeRated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.5