Movies
Ratings
1033
Bridget Jones's BabyRated ★ 3.0
Before I FallRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
The Divine FuryRated ★ 1.5
MoneyRated ★ 1.5
Escape PlanRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 2.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Doctor SleepRated ★ 3.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.0
10 Cloverfield LaneRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
A Quiet PlaceRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0