Titles you rated
Trump: An American DreamRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Daredevil: Born Again Season 1Rated ★ 3.0- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 1.0
Taxi Driver Season 3Rated ★ 0.5
Low LifeRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
What If...? Season 3Rated ★ 1.5
The Red SleeveRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 2.0- Bloody Game Season 3Rated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.5- 삼시세끼 LightRated ★ 4.0
- 태어난 김에 음악일주Rated ★ 4.5
Hellbound Season 2Rated ★ 4.5
Juvenile JusticeRated ★ 4.5- The FrogRated ★ 4.5
The Queen's GambitRated ★ 5.0
One Piece Season 1Rated ★ 4.5