Titles you rated
Project Hail MaryRated ★ 5.0
The Count of Monte-CristoRated ★ 5.0
Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a TimeRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 5.0
FrankensteinRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The AviatorRated ★ 5.0
Good NewsRated ★ 5.0
A House of DynamiteRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 5.0
28 Years LaterRated ★ 1.0
One Battle After AnotherRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Late Night With the DevilRated ★ 5.0
Pulp FictionRated ★ 5.0
Civil WarRated ★ 4.5