Titles you rated
Stranger ThingsRated ★ 4.0
Loki Season 2Rated ★ 4.5
Loki Season 1Rated ★ 5.0
UploadRated ★ 4.0
Dad! Where Are We Going? Season 1Rated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.5- Toy SoldiersRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 5.0
You Season 4Rated ★ 2.5
You Season 3Rated ★ 3.5
YouRated ★ 3.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Dahmer - Monster: The Jeffrey Dahmer StoryRated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Physical: 100 Season 1Rated ★ 3.5
The Last of Us Season 1Rated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.0