Movies
Ratings
18
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Rough CutRated ★ 4.0
LimitlessRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 5.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
Cyrano AgencyRated ★ 4.5
Tidal WaveRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 5.0