Titles you rated
BlindRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Knives OutRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 3.5
ExitRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 2.0
The Story of ORated ★ 4.0
My Rainy DaysRated ★ 4.0
The DUFFRated ★ 3.0
Angus, Thongs and Perfect SnoggingRated ★ 2.0
Another ChildRated ★ 4.0
My Teacher, My LoveRated ★ 4.0
I Am DragonRated ★ 3.5
RampantRated ★ 2.5
Ocean's EightRated ★ 4.0
The Great BattleRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 4.5
OkjaRated ★ 4.0