Titles you rated
Enola HolmesRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0- DreamRated ★ 2.0
CapernaumRated ★ 4.5
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.0
Captain MarvelRated ★ 2.0
A Hard DayRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.5
SoulRated ★ 3.5
The Witch: Part 1. The SubversionRated ★ 2.5
CruellaRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
The Spy Gone NorthRated ★ 2.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 2.0
HuntRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0