Movies
Ratings
100
The TowerRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
MontageRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 4.5
71: Into the FireRated ★ 4.5
Suspect XRated ★ 2.5
BlindRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.0
(500) Days of SummerRated ★ 2.5
Miss GrannyRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 4.0
High School MusicalRated ★ 4.5
HauntersRated ★ 4.0
Romance of Their OwnRated ★ 4.0
Radio StarRated ★ 4.0
Batman BeginsRated ★ 3.5