Titles you rated
UnthinkableRated ★ 4.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 3.5
Sydney WhiteRated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 3.5
The House BunnyRated ★ 2.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 2.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.0
HanbandoRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 3.5
AvatarRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 4.5
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5