Series
Ratings
201
Agents of Mystery Season 2Rated ★ 3.5
Can You Translate This Love?Rated ★ 2.5- Culinary Class Wars Season 2Rated ★ 3.0
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 3.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Bridgerton Season 3Rated ★ 3.5
Bridgerton Season 2Rated ★ 2.5- JeongnyeonRated ★ 4.0
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.5
Skip and LoaferRated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 4.5
Doona!Rated ★ 3.0
Meow, the Secret BoyRated ★ 3.5