Movies
Ratings
239
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
BlindnessRated ★ 4.0
AbductionRated ★ 3.0
Face/OffRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 3.0
District 13: UltimatumRated ★ 1.5
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Tough as IronRated ★ 3.0
Midnight DinerRated ★ 3.5
FuryRated ★ 5.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0