Titles you rated
Silver SpoonRated ★ 4.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 3.5- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.5
Devilman: CrybabyRated ★ 3.0
AdolescenceRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 4.0
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
- HUNTER×HUNTERRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 3.5
The Glory Part 2Rated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
Weak Hero Class 1Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 2.0
BarakamonRated ★ 3.5
Kabaneri of the Iron FortressRated ★ 3.0