Titles you rated
Sonny BoyRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 2Rated ★ 3.0
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 3.5
STEINS;GATERated ★ 4.0
Twin PeaksRated ★ 3.5
Twin PeaksRated ★ 3.5
The Tatami GalaxyRated ★ 4.5
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 3.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 3.5
Takopii's Original SinRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
FLCLRated ★ 4.0
Fugitive BoysRated ★ 3.5
Bocchi the Rock!Rated ★ 3.5
Devilman: CrybabyRated ★ 2.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.5