Series
Ratings
38- HonourRated ★ 4.0
The Art of SarahRated ★ 3.5
Hometown Cha-Cha-ChaRated ★ 4.0- Good PartnerRated ★ 4.0
Love MeRated ★ 4.0
The Price of ConfessionRated ★ 4.0- EXchange Season 4Rated ★ 2.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.5- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Marry My HusbandRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 3.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0
A Time Called YouRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 4.5
Worlds WithinRated ★ 4.0