Titles you rated
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
WandaVisionRated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0
Sgt. FrogRated ★ 4.5- Searching for the Full MoonRated ★ 5.0
Chibi Maruko-chan Season 1Rated ★ 4.5
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 3.0
Azumanga Daioh: The AnimationRated ★ 4.0
NARUTORated ★ 5.0- Fullmetal AlchemistRated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 5.0
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 5.0
Attack on TitanRated ★ 5.0