Series
Ratings
42
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Eternal LoveRated ★ 4.5
Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 4.5
Scarlet HeartRated ★ 3.0
Travel with Dr. TriviaRated ★ 4.5
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 5.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 4.5
Incarnation of MoneyRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Golden TimeRated ★ 3.5
New HeartRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.5
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
The Princess's ManRated ★ 4.0