Movies
Ratings
21
The AvengersRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.0
Home Alone 2: Lost in New YorkRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.0
The HostRated ★ 5.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
ArahanRated ★ 4.0