Titles you rated
12.12: THE DAYRated ★ 3.5
The HousemaidRated ★ 3.5
A Chinese Odyssey Part One: Pandora's BoxRated ★ 2.0
Shaolin SoccerRated ★ 2.0
Piece by PieceRated ★ 2.0
Minecraft: The MovieRated ★ 1.5
Smurfs: The Lost VillageRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 4Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 1.5
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 3.5
NapoleonRated ★ 2.0
The First Slam DunkRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.5
MigrationRated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Hijack 1971Rated ★ 2.0