Movies
Ratings
80
The Hunger GamesRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0
S.I.U.Rated ★ 4.0
QuickRated ★ 4.0
Confession of MurderRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
Real SteelRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 5.0
Taken 2Rated ★ 4.0
The ChaserRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
The A-TeamRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 4.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 4.0
Ocean's ThirteenRated ★ 5.0