Series
Ratings
35
D.P.Rated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 4.0- Alien SamRated ★ 3.5
Take Care of Us, CaptainRated ★ 3.5
Yeon GaesomunRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
H.I.TRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.0
GiantRated ★ 5.0
The Great DoctorRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 4.5
White ChristmasRated ★ 4.5
BrainRated ★ 4.5
JumongRated ★ 4.5
City HunterRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 4.5
Beethoven VirusRated ★ 4.5
Master of StudyRated ★ 3.0
IRIS 2Rated ★ 3.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0