Titles you rated
Solitary GourmetRated ★ 3.5
Ojakgyo FamilyRated ★ 3.5- Men on a MissionRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
White ChristmasRated ★ 4.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.0
One Punch ManRated ★ 3.5
THE iDOLM@STER Cinderella GirlsRated ★ 2.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Gurren LagannRated ★ 3.5
Danganronpa: The AnimationRated ★ 2.0- Justice League UnlimitedRated ★ 3.5
- Justice LeagueRated ★ 3.0
Kaiji: Ultimate SurvivorRated ★ 3.0- Ultimate Muscle: The Kinnikuman LegacyRated ★ 2.5
Kaiji: Against All RulesRated ★ 2.5
Fate/ZeroRated ★ 4.0- PUCHIM@SRated ★ 4.0
- Love Live! School Idol ProjectRated ★ 1.0