Titles you rated
TriggerRated ★ 2.5
Friendly RivalryRated ★ 4.0
Girl from Nowhere: The ResetRated ★ 0.5
The Art of SarahRated ★ 4.0
Stranger Things Season 5Rated ★ 4.5
Taxi DriverRated ★ 3.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 4.5
Genie, Make a WishRated ★ 2.0
Bonappetit Your MajestyRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
Friends Season 10Rated ★ 5.0
NewtopiaRated ★ 4.0
Friends Season 9Rated ★ 5.0
Friends Season 8Rated ★ 5.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.5
Shop of the LampRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 4.5