Series
Ratings
60
EXchange Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 4.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.5
Attack on TitanRated ★ 5.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
Be MelodramaticRated ★ 4.5
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
Once Upon a Boyhood Season 1Rated ★ 4.0
Moving Season 1Rated ★ 4.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
D.P.Rated ★ 3.5
Beef Season 1Rated ★ 4.0
Worlds WithinRated ★ 5.0
The Glory Part 1Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0