Titles you rated
High School King of SavvyRated ★ 5.0
The Greatest LoveRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Protect the BossRated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 3.5
Nodame CantabileRated ★ 4.0
Oh My GhostRated ★ 5.0