Movies
Ratings
22
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.0
TangledRated ★ 4.0
I, RobotRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Les MisérablesRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
My Girlfriend Is an AgentRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.5
The AttorneyRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Voice of a MurdererRated ★ 4.0
Maundy ThursdayRated ★ 3.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.5