Titles you rated
The Night Agent Season 2Rated ★ 2.5
The Night Agent Season 1Rated ★ 3.0
Squid Game Season 3Rated ★ 1.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.5
Detective Conan: The Culprit HanzawaRated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 2.5- Skam France Season 6Rated ★ 4.5
Skam France Season 5Rated ★ 4.0
Skam France Season 4Rated ★ 4.0
Skam France Season 3Rated ★ 4.0
Skam France Season 2Rated ★ 3.5
Skam France Season 1Rated ★ 3.0- Money Heist Season 5Rated ★ 3.5
Money HeistRated ★ 4.0
Money Heist season 3Rated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.0
The Promised Neverland Season 2Rated ★ 3.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0