Movies
Ratings
308
The Running ManRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Avatar: Fire and AshRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.5
- The UglyRated ★ 3.0
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 1.5
A Frozen FlowerRated ★ 2.5
Space SweepersRated ★ 3.0
Ninja AssassinRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 3.0
Everybody Has SecretsRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
ElementalRated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5