Titles you rated
I Need Romance Season 3Rated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 5.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 4.5
Youn's Kitchen Season 2Rated ★ 4.0
Hello, My Twenties! Season 2Rated ★ 4.0
Let's Eat Season 2Rated ★ 5.0
I Live AloneRated ★ 4.5
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 4.0
I Need RomanceRated ★ 3.0
Mischievous KissRated ★ 2.0
Warm and CozyRated ★ 2.5
The Vineyard ManRated ★ 4.0
Love Playlist Season 2Rated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 3.5- Brilliant LegacyRated ★ 3.5
Heart Signal Season 1Rated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 4.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.5