Titles you rated
Legend of Hua MulanRated ★ 4.0
A Little Thing Called First LoveRated ★ 4.5
The Destiny of White SnakeRated ★ 4.0
Legend of Yun XiRated ★ 4.0
The Eternal LoveRated ★ 4.0
Dreaming Back to the Qing DynastyRated ★ 4.0
The Virtuous Queen of HanRated ★ 4.0
Put Your Head on My ShoulderRated ★ 4.0- Princess AgentsRated ★ 4.0
Go Go Squid!Rated ★ 4.0
Palace: The Lock Heart JadeRated ★ 3.5- Novoland: The Castle in the SkyRated ★ 3.5
- Singing All AlongRated ★ 3.5
The Legend of Hao LanRated ★ 4.0
Myth of SwordRated ★ 3.0
The Ultimate Master of WarRated ★ 3.5
The Flame's DaughterRated ★ 3.5
Ever NightRated ★ 4.0- War of DesireRated ★ 3.0
A Weaver on the HorizonRated ★ 3.5